HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Faaliyetlerini teknik hırdavat alanında 25 yıllık kadro birikimi ile sürdüren TCS Makine – Hırdavat kendi alanında dünyanın en tanınmış, kalitesini uluslararası pazarlarda ispatlamış markaların, Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir. 

Müşterilerinin ihtiyacı olan ürünleri, gelişen teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle, uluslararası standartlarda belirtilen özelliklere sahip olacak şekilde ve en uygun koşullarda müşterilerine ulaştırmayı kendine ilke edinen işletmemizin, bu nedenle  Türkiye geneline yayılmış oldukça geniş bir müşteri portföyü bulunmaktadır.

Çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız, gün geçtikçe zorlaşan ticaret hayatında şeffaf ve bütünü görebilen bir politika izlemekte, sadece kendi karlılığı ile değil çevresinde etkileşimi olduğu tüm ekosistemin karlılığı için çalışmaktadır.

Güven ilkesinden hareketle ticari yaşamını sürdüren TCS Makine – Hırdavat sattığı ürünlerin daima arkasında olmuş, satış sonrası hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Firmalar ile kurmuş olduğu ikili ilişkileren aldığı güç ile sadece özel sektör ile kalmayıp devlet ihalelerini de katılan firmamız bu alanda da hak ettiği değeri görmüş kalitesini kamu sektörüne de sunmuştur.

MİSYON

MİSYON

TCS Makine – Hırdavat olarak misyonumuz;

Kurumsal değerleri sahiplenen, etik değerleri önemseyen, çevre bilinci gelişmiş, eleştirel düşünen, çok yönlü, yaratıcı, bilimsel, sanatsal ve kültürel formasyonu ve özgüveni ile ülkenin her yerinde adından söz ettiren,

Müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, güçlü bir iletişim ile tüketicisiyle arasında duygusal bir bağ kuran, müşteri sadakatini sağlayan,

Türkiye’de işveren-işçi dayanışmasını örnek bir şekilde temsil eden sektöründe tek ve yegane firma olmaktır.

Kısaca misyonumuz büyümek, büyürken büyütmek, tüm paydaşlarının karlılığını eşit derecede artırmaktır.

VİZYON

VİZYON

Üzerinde çalıştığımız konuların sosyal boyutunu hiçbir zaman unutmadan, bilimin ve teknolojinin geldiği noktayı sürekli takip ederek, yerel deneyimleri evrensel ilkelerle buluşturmanın gayretini veriyor ve bu bilinç ile en kalite ürünü en hızlı şekilde ve aynı standartlarda müşteriyle buluşturmayı hedef ediniyoruz.

İşimize duyduğumuz heyecanla yarattığımız farklılığımızı kalıcı kılarak hırdavat sektörü ile özdeşleşen TCS Makine - Hırdavat adını daha geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile bir dünya markası haline getirmek.

Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kalite çıtasını yükseltmek, vakit kaybetmeyecek kadar hızlı ama doğru ve kararlı büyümek, faaliyet gösterdiğimiz sektörde dünya lideri konumunda yer alarak, müşterilerimiz için en doğru ve tek adres olmaktır.

KÜNYE

KÜNYE

Ünvan: TCS Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Yetkili: Şenol BALCI
Adres: 
100. Yıl Bulvarı No:19 Ostim Yenimahalle - Ankara
Telefon: 0312 385 64 10 - Telefon: 0312 385 64 11 - Faks: 0312 385 64 12
Web: www.tcsmakine.com - E-Mail: info@tcsmakine.com
Vergi Dairesi: Ulus - Vergi Numarası: 833 051 5112
Mersis No: 0833051511200010  - Ticaret Sicil No: 393165
Faaliyet Alanı: Hırdavat, Yapı Gereçleri, Makina, Endüstriyel Ekipman vb.

 

İLETİŞİM

100. Yıl Bulvarı No:25 Ostim Yenimahalle - ANKARA

info@tcsmakine.com
0312 385 64 10
0312 385 64 11
0312 385 64 12

BÜLTEN KAYIT

E-Bültene kayıt yaptırarak güncel haber ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz !

© Coypright 2017 TCS Makina All Rights Reserved.